info@cskstudio.pl

tel. 71 36 66 632

kom. 600 850 204

Korespondencja masowa to inaczej wysyłka dużej ilości materiałów reklamowych, najczęściej tradycyjną drogą pocztową - zazwyczaj za pośrednictwem poczty polskiej. Przeważnie są to przesyłki listowne, informujące o bieżącej ofercie, aktualnych promocjach, wysyłane do tysięcy klientów.

Zadaniem CSK Studio jest spakowanie materiałów do kopert, zaadresowanie każdej przygotowanej przesyłki i wysyłanie jej na poczcie. Dla wygody naszych klientów, rozszerzamy tę usługę, oferując dodatkowo projektowanie graficzne kopert, papeterii, copywriting ciekawej, spersonalizowanej treści reklamowej oraz wydruk całej korespondencji.

Wielu z nas wciąż z przyjemnością wyczekuje takiej bezpośredniej, namacalnej formy korespondencji, czy to w postaci listu, pocztówki, czy katalogu. Dlatego też korespondencja seryjna może okazać się ciekawym sposobem na reklamę własnej działalności. Przede wszystkim - oddziałuje bezpośrednio na klienta, dociera do grupy trudno dostępnych odbiorców, a co więcej, może zainteresować i promować już samą swoją graficzną formą, jak i oczywiście - treścią.

Korespondencja masowa w CSK Studio to precyzyjne i sumienne podejście do tematu i jego wykonania. Ciekawy design i niebanalna treść to dobry impuls do zwrócenia uwagi odbiorcy - zwiększa to możliwość odpowiedniego odbioru reklamy.