info@cskstudio.pl

tel. 71 36 66 632

kom. 600 850 204

 

Internet jest już częścią naszego życia w prawie każdym calu – korzystamy z niego w celach rozrywkowych, biznesowych, poradniczych, zdrowotnych.

 

Można dotrzeć do coraz większego zasobu informacji, ale i również można załatwić wiele spraw – nawet nie wychodząc z domu. Dlatego też tylko na niekorzyść może działać nie posiadanie własnej wizytówki w sieci.

 

Jeśli pojawi się już o nas jakaś informacja – to znaczy, że zaistnieliśmy w sieci. Następnym krokiem jest zadbanie, aby łatwo można było firmę znaleźć i żeby reprezentująca ją strona zawierała wszystkie niezbędne dla klienta informacje oraz by była czytelna i estetyczna.

 

My zaoferujemy Państwu odpowiedni, indywidualnie dostosowany do potrzeb projekt strony firmowej (webdesign), czy też sklepu internetowego.

  

Pomożemy w jego wdrożeniu, możemy również umieścić go na naszych serwerach. Projekty przez nas stworzone mogą być prostymi, nakierowanymi na informacje stronami, czy też bardziej rozbudowanymi witrynami w systemie CMS (tzw. system zarządzania treścią, jest to aplikacja internetowa ułatwiająca tworzenie i późniejsze rozbudowywanie serwisu WWW). Posiadamy opracowany przez nas, łatwy w obsłudze autorski system CMS.

 

Aby Państwa strona lub sklep internetowy były łatwo wyszukiwane w sieci, możemy zająć się także pozycjonowaniem, jak i powiązaniem strony/sklepu z innymi reprezentacjami Państwa firmy w internecie, jak blogi, fanpage na Facebooku, czy innych portalach społecznościowych (których prowadzeniem również możemy się zająć).

 

Nasze przykładowe realizacje: