info@cskstudio.pl

tel. 71 36 66 632

kom. 600 850 204

Dużą rolę we wszelkich katalogach, folderach, ulotkach odgrywa fotografia. Większość z nas jest wzrokowcami, dlatego warto zwrócić uwagę, żeby zdjęcia reklamujące produkty już przy pierwszym kontakcie przyciągnęły klientów. CSK Studio zapewni Państwu profesjonalnie wykonane zdjęcia, eksponujące w ciekawy sposób przekazywane treści.


W przypadku zdjęć lifestylowych często dobrą opcją wydaje się być korzystanie z banków profesjonalnych zdjęć. Jest to opcja zdecydowanie powszechniejsza i tańsza, niż organizowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej z modelami. CSK Studio dysponuje bogatą bazą zdjęć o różnorodnej tematyce.


W przypadku zdjęć produktów najlepszym rozwiązaniem jest jednak wykonanie profesjonalnych fotografii własnych produktów. Klienci przeglądający stronę internetową, czy katalog towarów otrzymują ilustrację rzeczywistych przedmiotów, które nie będą różniły się od stanu faktycznego. Agencja reklamowa CSK Studio ma doświadczenie w fotografowaniu różnego rodzaju towarów, dodatkowo zajmujemy się obróbką graficzną wykonanych zdjęć oraz oczywiście projektem katalogów produktowych.