info@cskstudio.pl

tel. 71 36 66 632

kom. 600 850 204

Każdy zdaje sobie sprawę, jak wielką popularnością cieszą się wszelkie portale społecznościowe. Poczynając od – trochę już zapomnianych – serwisów, jak: naszaklasa.pl, czy grono.net, przez dominujący w tej kategorii facebook, aż do innych kanałów typu: youtube, twitter, myspace.

 

I to jest właśnie wielka szansa (zarówno dla małych i dużych przedsiębiorstw) na zaprezentowanie swojej firmy, nawiązanie nowych kontaktów, zdobywanie partnerów handlowych, czy – na aktywne kontakty z klientami.


Prowadzenia tzw. fanpage'ów (publicznych profili) wymaga zaangażowania, otwartości i pomysłowości – zależałoby nam na tym, aby przyciągnąć jak największą ilość zainteresowanych, prawda? Profil na Facebooku umożliwia nam również przedstawienie naszym klientom i kontrahentom (w sposób szybki i niekosztowny) aktualnej oferty, czasowych promocji, czy organizowanych przez nas konkursów.


Stałą i niesłabnącą popularnością cieszą się również blogi. Mogą one działać na zasadach podobnych do fanpage'ów, ale mogą być również relacją „od kuchni” – opisując ciekawe zdarzenia z życia firmy, zdobywane osiągnięcia, bieżące informacje dla pracowników i klientów.
Wszystko to możemy Państwu zapewnić w ramach naszej działalności.

 

Oferujemy tworzenie i obsługę profesjonalnych profilów firmowych (funpage'ów) na facebooku i w innych serwisach. Chętnie poprowadzimy dla Państwa blog projektowy lub produktowy. Pozwól nam Cię wyróżnić!

 

Facebook  to najpopularniejszy obecnie profil społecznościowy w Polsce. Warto zatem tutaj rozpocząć internetowy kontakt z Państwa klientami. Pierwszym krok to stworzenie funPage'a, czyli strony  wizytówki firmy. FunPage to miejsce spotkania klientów i wielbicieli danych towarów (branży, stylu życia, wartości itd.). Potencjalni klienci naszej firmy mogą więc na bieżąco śledzić nowości, poszerzanie asortymentu, a także brać udział w konkursach oraz poprzez głosowanie lub komentarze współdecydować o merytorycznych aspektach.


Proponujemy założenie i prowadzenie konta na portalu Facebook naszym klientom. Zakres usługi zależy od indywidualnych ustaleń i może m.in. obejmować:

 

Działania na portalach społecznościowych charakteryzują się dużą dynamiką, profilami opiekujemy się więc regularnie, codziennie sprawdzając statusy i bieżące wydarzenia, by szybko odpowiadać na działania fanów.