info@cskstudio.pl

tel. 71 36 66 632

kom. 600 850 204

CSK Studio to inspirująca agencja reklamowa. Nie boimy się nowych wyzwań. Nasze pole działania to projektowanie graficzne, druk, webdesign, branding social media, fotografia, kampanie, gadżety. Sprawdź >

Co się u nas dzieje?

 • Gadżety reklamowe

  Gadżety reklamowe to świetny sposób na promocję firmy, czy też firmowe podarunki dla klientów. W ofercie mamy długopisy z grawerem logo, pendrive, parasole, smycze, latarki, kubki i wiele wiele innych.

  czytaj więcej
 • Sezon na kalendarze rozpoczęty

  Kreacja i sprzedaż kalendarzy na 2022 rok ruszyła. Jak co roku oferujemy szeroki wybór terminarzy: kalendarze książkowe z logo,kalendarze trójdzielne, kalenadrze plakatowe, kalendarze biurkowe. Wszystkie kalendarze dostępne są na specjalnej stronie: https://kalendarzecsk.pl/

  czytaj więcej
 • Życzenia świąteczne

  Wszystkim przyjaciołom i kontrahentom ekipa CSK Studio życzy WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

  czytaj więcej
 • Naming potraw

  Smakoszy azjatyckich potraw zapraszamy do niedawno otwartej restauracji we Wrocławiu. Thaka Paka znajduje się przy ulicy Św. Mikołaja 13 we Wrocławiu, oferuje dania z makaronem, owocami morza i orientalnymi dodatkami. Nasz wkład to naming potraw oraz druk materiałów reklamowych.

  czytaj więcej
 • Kalendarze książkowe

  Nasza strona internetowa poświęcona kalendarzom firmowym ma coraz bogatszy asortyment. Poszerzyliśmy ją o szczegółową ofertę kalendarzy książkowych. Można się zapoznać z dostępnymi formatami, rodzajami opraw (matowe, błyszczące, skóropodobne, przypominające jeans itd), wzorami bloków oraz oczywiście ceną.

  czytaj więcej
 • Green Baby

  Zakończyliśmy prace nad stronę internetową zaprzyjaźnionej marki ekologicznych kosmetyków Green Baby. Projekt layoutu, autorski system cms, wdrożenie strony - agencja reklamowa CSK Studio.

  czytaj więcej
 • Aktualne projekty graficzne

  Nasza bieżąca praca graficzna skupia się na sprawach szkoleniowo-pracowniczych. Dla Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy przygotowujemy projekty plakatów dotyczących Targów Pracy, KPSS - projekty teczek dla przyszłych studentów. Gmina Opoczno - projekty serii tablic edukacyjnych.

  czytaj więcej
 • Kreacja logotypu

  Za nami prace koncepcyjne nad modernizacją logotypu pewnej dolnośląskiej agencji nieruchomości. Projekt graficzny logo, typografia czcionki zostały już wybrane, teraz skupiamy się na opracowaniu podstawowych materiałów firmowych (papier firmowy, wizytówki, koperty itp) oraz oczywiście strony internetowej.

   

  czytaj więcej
 • Agencja reklamowa

  … operując terminem słownikowym, jest to firma usługowa, realizująca zlecenia reklamowe (których głównym celem jest zapoznanie się, nakłonienie do nabycia i korzystania z określonych produktów lub usług) na zamówienie klienta.

  czytaj więcej
 • Klienci naszej agencji reklamowej

  Agencja reklamowa ma kilkuletnie doświadczenie. Naszym miastem jest Wrocław, ale działamy na terenie całej Polski. Pracowaliśmy dla bardzo różnych klientów, od niewielkich kilkuosobowych przedsiębiorstw, aż po korporacje; od lokalnych organizacji i stowarzyszeń, po gminy i miasta. Lista naszych klientów znajduje się na podstronie klienci.

  czytaj więcej
 • Jesień - gorący okres dla agencji reklamowej

  Wakacje już prawie za nami, nieuchronnie zbliża się jesień, co w agencji reklamowej oznacza najbardziej gorący okres w roku. Po letnim rozluźnieniu i sezonie urlopowym wracamy do pracy na pełnej mocy. W okresie od września do grudnia nasi klienci zamawiają zwykle kalendarze na kolejny rok (zainteresowanych zapraszamy na stronę z kalendarzami 2013 www.kalendarze.cskstudio.pl).

  czytaj więcej
 • Portfolio

  W dziale portfolio można się zapoznać z przykładowymi realizacjami, jakie wykonaliśmy dla naszych klientów. Pierwszym polem działania CSK Studio była poligrafia, czyli projektowanie graficzne oraz druk materiałów firmowych takich jak plakaty, papier firmowy, wizytówki, kalendarze itp. Z biegiem czasu nasza oferta poszerzała się...

  czytaj więcej
 • Nowa strona internetowa

  Z dumą prezentujemy nową stronę internetową naszej agencji reklamowej. Znajdą na niej Państwo wiele informacji dotyczących naszej oferty oraz zrealizowanych przez nasz prac, a także listę klientów. Szeroka oferta pozwoli na sprawdzenie, w jakich obszarach reklamy i promocji działamy.

  czytaj więcej