info@cskstudio.pl

tel. 71 36 66 632

kom. 600 850 204

Michał GacaMichał

Pomysłodawca i założyciel CSK Studio. Zwolennik prostoty i elegancji. W pracy ceni kreatywność i łatwość w dochodzeniu do zamierzonego celu. Prywatnie miłośnik górskich wypraw i bliskości natury.
Gosia GacaGosia

W CSK Studio od początku jego istnienia. Lubi konkrety i logiczne rozumowanie. Po godzinach lubi aktywnie spędzać czas z rodziną, najlepiej na łonie natury.
Jan KopecJanek

Informatyk i programista. Oprócz tego interesuje się architekturą i urbanistyką. Gdy nie siedzi przed komputerem, to chodzi na spacery z aparatem po mieście i po górach, albo jeździ na rowerze.
Marta HouliMarta

Grafika komputerowa to jej największa pasja. Projektowaniem zajmuje się od 2008 roku - specjalizuje się w grafice na potrzeby stron internetowych oraz projektów DTP. Poza pracą interesuje się fotografią i tworzeniem ilustracji do książek dla dzieci.
Ania MichalskaAnia

Grafiką zajmuje się z zamiłowania. Jej konikiem jest również rysunek i fotografia. Czas najchętniej spędza w towarzystwie, grając w bule, bilarda, pływając i podróżując.
Beata PasierbekBeata

Dużo czyta, a potem bawi się słowami. Mówi, że każdy przecinek ma znaczenie. Poza tym - wiecznie zajęta podziwianiem świata i spędzaniem czasu w towarzystwie ciekawych ludzi, aparatu i gór.
WawrzyniecWawrzyniec

Fotografuje od kilkunastu lat. Interesuje go prawie wszystko.
Nie boi się nowych wyzwań.